Skontaktuj się z nami
Joey

Numer telefonu : 008613826075036/008613928997840

WhatsApp : +008613826075036

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.

Dostosuj Machinery Maker.

  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki Guanhao Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 6,860,000-7,000,000 Rok założenia 1994
pc Export 70% - 80%
Wprowadzenie
Guanhao Machinery & Equipment Co. Ltd.

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co. Ltd., dawniej znany jako Guangzhou Huahui Machinery & Equipment Co., Ltd., założony w 1994 roku. Od ponad 20 lat firma działająca w branży maszyn do automatycznego napełniania i etykietowania zajmuje się produkcja dobrej jakości maszyn w różnych dziedzinach i dostarczanie rozwiązań projektowych w zakresie napełniania, uszczelniania i linii produkcyjnej.

posiadamy kompletny system rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług posprzedażnych. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, które obejmuje produkcję etykiet i maszyn do napełniania. Seria: pionowa maszyna do etykietowania butelek okrągłych, pozioma maszyna do etykietowania butelek okrągłych, automatyczne urządzenie do etykietowania, automatyczne naklejki dwustronne, a także jednostronne formy etykietowania niestandardowa maszyna do etykietowania, maszyna do napełniania, automatyczne napełnianie serwonapędów, automatyczne maszyny do napełniania grawitacyjnego, automatyczna maszyna do napełniania próżniowego i niestandardowa maszyna do napełniania na zamówienie. Maszyna zamykająca: automatyczna maszynka zamykająca z obrotowym zaciskiem, automatyczne chwytaki obrotowe, automatyczna maszynka zamykająca i inne rodzaje nieliniowego dostosowywania maszyny zamykającej.

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd zawsze stawia innowacje technologiczne na ważnym miejscu. W 1999 r. Opracowaliśmy pierwszą maszynę do uszczelniania ciągłego o bardzo dużej średnicy. Jak dotąd ta technologia jest nadal na wiodącym poziomie w Chinach. W ostatnich latach firma opracowała także pierwszą cewkę tunelową i uzyskała krajowy certyfikat patentowy. W badaniach i rozwoju maszyny etykietującej firma koncentruje się na opracowywaniu nowych produktów, dokonaliśmy ogromnego przełomu w automatycznej identyfikacji i integracji człowieka z maszyną. Ważny przełom nastąpił w dokładności etykietowania. Inteligentny poziom jest daleko w Chinach. Dokładność etykietowania jest kontrolowana w zakresie 0,5 mm. Maszyna zamykająca Guanhao i inne produkty cieszą się wysoką renomą w przemyśle maszyn pakujących. Inne produkty zyskują również przychylność klientów, takie jak etykieciarka, zgrzewarka do folii aluminiowej, automatyczna maszyna do obsługi butelek, przenośnik taśmowy z kodem natryskowym, linia do produkcji farmaceutycznej i inne produkty dobrze sprzedawane w ponad 30 krajach i regionach oraz Grupa Renhe, Guangzhou baiyunshan medicine co, ltd., Unilever Group, Liby enterprise Group Co., Ltd, China Post, SteeleUSA. Coca-Cola i inne duże międzynarodowe przedsiębiorstwa mają dobre stosunki współpracy, a niektóre maszyny stały się wyznaczonymi dostawcami tych przedsiębiorstw.

Historia
Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem maszyny od nas. Jak wiadomo dla nas wszystkich, obsługa posprzedażna jest najważniejsza dla wszystkich branż. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby stworzyć bardzo profesjonalny i profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który w przyszłości może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy.

Usługa
Nasz zespół
mamy profesjonalny zespół techinicain w tej dziedzinie od ponad 20 lat, witamy klientów z całego świata odwiedzają naszą stronę internetową, i informują nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, czekamy na dobre usługi!